O NAS

Jestem energiczną absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na której ukończyłam Wydział Edukacji Wizualnej. Sztuka była zawsze w kręgu moich zainteresowań. Z biegiem lat sztuce zaczęła towarzyszyć moda, która zafascynowała mnie na tyle, że do dziś mam z nią do czynienia.
Od ponad roku jestem szczęśliwą mamą Matyldy, a macierzyństwo łącze ze swoją pasją - modą. Wbrew pozorom dziecko nie przeszkadza mi w pogłębianiu swojej wiedzy i umiejętności, wręcz przeciwnie bardzo mi pomaga.
Właśnie dzięki Matyldzie poznałam wielu rodziców, którzy mają problem z dobraniem odpowiedniej garderoby dla swoich dzieci i proszą mnie często o pomoc. Postanowiłam pomagać zakłopotanym rodzicom w robieniu zakupów dla swoich pociech i zająć się stylizacją dzieci i niemowląt.
Moja oferta skierowana jest do wszystkich rodziców, do tych zapracowanych (którzy nie mają czasu na zakupy), przyszłych rodziców (doradzę co warto kupić a z czym warto zaczekać by przywitać malucha na świecie i nie zagubić się w gąszczu wieszaków) i do rodziców tych, którzy mają problem ze stworzeniem idealnej szafy swojego malucha, w której znajdą się gotowe zestawy na każdą okazję

Zakupy ze stylistką uchronią Was przed wydaniem pieniędzy na rzeczy zbędne, które lądują głęboko w szafach lub poprostu zaoszczędzą czasu na ich poszukiwania. Chętnie podpowiem co z czym połączyć, by wyglądało efektownie, może wystarczy kupić kilka drobiazgów by Wasze dziecko było zawsze uśmiechnięte i zadowolone ze swojego wyglądu. W tym celu mogę zrobić przegląd szafy malucha.

My rodzice nie zdajemy sobie sprawy jak wcześnie nasze dziecko wyrabia sobie zdanie na temat własnego stylu. Żyjemy w czasach w których wygląd jest istotnym elementem, oczywiście nie najważniejszym, ale ile razy słyszeliśmy "Jak cię widzą tak cię piszą". Ja sama wiele razy spotykam się z takim podejściem ludzi. I jest mi ogromnie miło gdy jestem zaczepiana na ulicy i słyszę pochlebne opinie na temat wyglądu mojego dziecka.

Mam nadzieję, że po spotkaniu ze mną każdy z Państwa usłyszy podobne opinie czego Państwu i sobie życzę.

Małgorzata Przyłęcka